>Ben bittim bu "osmanın sahnesine"

>

http://video.ekolay.net/_VideoKullanici/VideoPlayer.swf?config=http://video.ekolay.net/_VideoKullanici/xmlEkolayVideoOynaticiBilgi.aspx?vTN=55000000000031516&hideShare=true
Bu aralar yeni başlayan dizilere kilitlenmiş durumdayız”. Fatmagülün suçu ne, yer gök aşk, deli saraylı ve öyle bir geçer zaman ki, benim favorilerim. Diziler hakkında çok yorum çok eleştri yapılıyor, yapılması da lazım, özellikle “fatmagülün suçu ne” dizisinde ayağa kalktılar, oysa açık hiç bir sahne yok, bir kaç dak süren tecavüz sahnesi ki, oda ülkenin hatta dünyanın bir gerçeği, sanki bunlar dile getirilmese sapıklık bitecek. Sen kalk gündüz “baldırı çıplak” dediğin kadınların arkasından iç geçir, akşama “vay efendim bu nasıl dizi” diye ahkam kes…neyse gelelim konuya, akşamları bir yere gitmiyorsak eğlencemiz olan tv da, bu diziyi çok tuttum, çok gerçekçi ve isabetli bir konu. Çoğumuzun evde yaşadığı şiddettir, gerçekleridir, herkesin kendi penceresinden bakılmış, “kimi dinlesen o haklı” diyorsun. Hele bu Osman yokmu bu küçük Osman, bittim bayıldım ona, bu nasıl bir roldür, nasıl bir oyunculuktur. O mimikler, o yüz ifadeleri, o sevimlilik. Allahım nazarlardan saklasın,  İzlemeyen varsa mutlaka izlemeli diyorum. Zaten duygusallığın tavan yapmış yaş haddindeyiz birde böyle filmlere artık salya sümük gırla. Fazla kaptırmam aslında ama yok, bu küçük Osaman dan kendimi alamadım.
Reklamlar

Bir Yanıt to “>Ben bittim bu "osmanın sahnesine"”

  1. Lavanta Bahçesi Says:

    >o sahneyi izler izlemez facebook'a yazdım 'ben o Osman'ı yerim yeeriiim' diye, Allah nazardan saklasın nasıl bir yetenek, Maşallah ona .)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: