>Ben ankette bu partiyi nasıl unutumuşum :(

>

Günaydın arkadalşar, kısa bir aradan sonra ben döndüm ama çok kalıcı değilim. Sinüzit belası yüzünden pc başında fazla oturamıyorum. Neyin nesidir bilmmiyorum, çocukluğumdan beri şu grip nezle ne varsa çok ağır geçiririm. Gecen akşam acile zor attım kendimi, iğneler antibiyotikler derken biraz daha iyiyim ama seslerim, boğazlarım ve gözlerim berbat. Bu kışı ben erken karşıladım.

Efendim yokluğumda bana geçmiş olsun dilek ve güzel temennilerde bulunan arkadaşlarıma dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Hiç ummadığım bloglar beni unutmamış, çok sağolun. Yorumlara henüz onay vermedim çünkü bire bir cevap yazıp dönmek istiyorum, ancak şu an bunu yapamıycam için, biraz daha müsade istiyorum sizden. Daha önceden pc de kaydettiğim bir yazımı da paylaşmak istedim.
Siyasi ankette ben bu partiyi (hepar) unutmuşum, artık geri dönemiyorum ama gerçekte ki anketlere baktığımda baya bir oy potansiyeli var, ancak bu partiyi bilmeyenlerin bilmesi, bilenlerin de iyice tanımaları gerekiyor. Bu siyasi söylem ve özgürlükçü demokartik düşünceler inanın bu ülkede “saltanat” düşkünlerinden daha fazla ihtiyacı var.
“Her halk hakettiği gibi yönetilir. Hayatta doğru ve güçlü vardır. eğer doğru olanı değilde güçlü olanı seçerseniz sizi “doğru” olmayan “güçlüler” yönetir. Tıpkı bu güne kadar yönetildiğiniz gibi. Bakın işte Akp ve Chp nin gündemine anlattıklarına, senin villan havuzlu senin boyun kısa gibi gündemden uzak saçmalıklar. bu millet siyaseti futbol taraftarlığıyla karıştırıyor. Ben bu adamın partisinden başka ayakları yere basan bağımsız politika çizen başka parti göremiyorum, ama şunu görüyorum, bu Millet Atatürk gibi bir lideri ve onun verdiği mücadeleyi ne anlayabilmiş ne de haketmiş…”
Osman Pamukoğlu gercekten adam gibi adam, başkanı olduğu HEPAR partisinin sitesini, tüzüğünü, videoları izleyin. Yorumları okuyun, laf olsun diye,”inadına evet, inadına hayır diye cehalet kokan, makarnaya bulgura oyunu satanların değil, bilincli, erdemli Vatanseverlerin yorumlarını okuyun. Temiz, sağlam, denenmemiş, yamuğu yanlışı olmayan, din ulemalığı ile siyasete tutunmayan bir parti. Alın size karizmamı karizma, kodummu oturturum diyen “sertliği” (hani bizim milletimiz pek sever güdülsün, sürülsün, bağrılsın azarlansın, hiç olmazsa aşağılanmadan bunları kendinize yaptırın babında bir benzetmeyle bu yönünü ekledim) aklı,bilgisi, askeri tecrübesi ise yanında lokum lokum, yıllarca orduda üstün başarılar elde etmiş, terörle yıllarca mücadelesi olmuş, memhmetçikle omuza, en önde çarpışmış, zekası ve komuta yönetimiyle başarılı işler yapmış (bu özellikleri ben bir yerden hatırlıyorum ama)…Zaten son anketlere baktım da baya bir yükselişe geçmiş. Ama işte tabana, halka anlatılması lazım. Sessiz sessiz ama derinden geliyor, köy köy kasaba kasaba dolaşıyor, ama malum medyacılar “bilir kimi neyi yazıcağını” En azından bu partinin mecliste olması şart, zaten görünen o ki, büyük bir potansiyel var. Kimbilir belki Atatürk gibi askeri kökenli birinden sonra bir başka asker vardır ufkumuzda…
Reklamlar

3 Yanıt to “>Ben ankette bu partiyi nasıl unutumuşum :(”

  1. ÖRGÜÇANTAM Says:

    >canım hala devam ediyor demek buda bu kış griplerininde çok ağır geçeceğini gösteriyor oldukça yaygınlaştı bu aralar çok geçmiş olsun.Osman bey çok önemli , değerli bir asker ve şahsiyet sana katılıyorum ama düzen öyle bir halde ki çelme takanı çok olacak. yine mecliste olmayı çok hakeden .umarım değil o sıralara meclis binasının ilk basamağına bile adım atmaması gerekenlerden kurtuluruz.

  2. yetur Says:

    >afetciğim canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum..osman paşamız için yazdıkların çok hoşuma gitti.10 yıl öne kıbrısta görev yaptığımızda bizim kolordu komutanımızdı…kendisini yakından tanısanız daha çok severdiniz.birlikte görev yaptığımız çok özel ender paşalardan biridir…ama ben parti işlerine girmesine çok sıcak bakmadım açıkçası ….çok şey yazmak isterdim ama…9 defa yutkunuyorum…çok öpüyorum seni canım.kendine iyi bak…

  3. Hobibox Says:

    >Haticem, şimdi daha iyiceyim, biraz geç yazıyorum cevap ama kusurabakmayın artık. Böyle bir lahsiyetin bilinmesi ve tanınması gercekten önemli.Sevgili, Yeşimcim çok teşekkürler canım. Böyle bir geçmişiniz olması çok sevinidirici ve takdir edici, daha yakından tanıman çok güzel. Ama aslında girmesi iyi oldu gibi geliyor, artık bu ülkeye böyle insanlar lazım, birileri, laikliğin ve gercek demokrasinin halkın miliyetçiliğin bekçsisi olması gerekiyor. En kısa zamanda gelicem yanına canım, sevgiler selamlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: